Obsługa Klienta

Zagospodarowanie odpadów przemysłowych

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Firma ECO-TEC współpracuje z najnowocześniejszymi w Europie zakładami przetwarzania i zagospodarowania odpadów przemysłowych. Są to m.in. zakłady produkcji paliw alternatywnych, spalarnie odpadów oraz kompostownie, oczyszczalnie ścieków przemysłowych i liczne zakłady recyklingowe zlokalizowane w całej Polsce. Odpady, których nie jesteśmy w stanie poddać recyklingowi bądź odzyskowi przekazujemy na specjalistyczne składowiska przeznaczone do przyjmowania odpadów poprodukcyjnych i przemysłowych. Dzięki wszechstronnie rozwiniętej współpracy jesteśmy w stanie odebrać od Państwa i przekazać do zagospodarowania praktycznie każdy rodzaj odpadu pojawiającego się w procesie produkcji.

Logistyka

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Wieloletnie doświadczenie w branży zagospodarowania odpadów utwierdziło nas w przekonaniu, że podstawą do bycia konkurencyjnym w tej branży jest przede wszystkim sprawna logistyka. Firma ECO-TEC przykłada ogromną wagę do optymalizacji kosztów transportu dzięki czemu oferowane usługi zagospodarowania odpadów stanowią atrakcyjną alternatywę do konkurencynych usług na rodzimym rynku. Wśród naszych Klientów propagujemy wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w gospodarce odpadami takich jak logistyka odzysku, które pozwalają uzyskać realne zyski bądź zbilansować koszty utylizacji odpadów. Własny specjalistyczny tabor oraz rozwinięta współpraca z licznymi firmami spedycyjnymi pozwalają na elastyczność w stosunku do potrzeb naszych Klientów.

Outsourcing

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Dla dużych zakładów produkcyjnych, w których konieczne jest profesjonalna organizacja systemu magazynowania odpadów i transportu wewnętrznego połączonych ze sprawnym i regularnym przekazywaniem ich do zagospodarowania bądź odzysku proponujemy rozwiązania dedykowane. Dzięki naszej ofercie mają Państwo możliwość uporządkowania procesów związanych z gospodarką odpadami w zakładzie przy jednoczesnym uzyskiwaniu korzyści jakie daje outsourcing.

Korzyści ze współpracy

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Firma ECO-TEC oferując Państwu pełen zakres usług z zakresu gospodarki odpadami i ochrony środowiska pozwala tym samym na obniżanie kosztów oraz utrzymanie nad nimi pełnej kontroli. Dzięki kompleksowości świadczonych usług otrzymacie Państwo jedną umowę na wszystkie odbierane odpady oraz jedną fakturę zbiorczą na koniec każdego miesiąca co pozytywnie wpłynie na przejrzystość ponoszonych kosztów oraz ułatwi Wam raportowanie. Dzięki dostępności dyspozytora przez 24 godziny na dobę jesteśmy w stanie natychmiast zareagować na potrzeby każdego Klienta. W przypadku kłopotów z interpretacją przepisów oferujemy Państwu wsparcie merytoryczne i fachowe doradztwo. Poza tym stale dążymy do podwyższania poziomu świadczonych usług.